Man asmeniškai nepatiko, atrodo padarė belekaip, antakius tiesiog nudažė išpešiojo aplink, bet formos jokios nepaformavo, liko nelygūs ir realia panašu lyg būčiau pati bandžius nusidažyti. Neičiau dar kartą. Bet tuo pačiu nieko tragiško nepadarė.
Paslaugą atliko Elena kosmetologė (Ukrainos pilietė)•Antakių ir blakstienų procedūros
Po•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū Sigitai,labai kruopščiai atliko pedikiūrą. Grįšiu dar tikrai.
Paslaugą atliko Sigita nagų stilistė•Pedikiūras
Rasa•prieš 4 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puiku! 👍🌹 Sigita, kaip visada, tobula! 🌹 Ačiū! 🌹
Paslaugą atliko Sigita nagų stilistė•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Renata•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Labai jaukus, šviesus, tvarkingas salonas. Paslauga likau ypač patenkinta. Elena buvo dėmesinga, kruopšti, bendravo maloniai ir draugiškai. Nuoširdžiai rekomenduoju!
Paslaugą atliko Elena kosmetologė (Ukrainos pilietė)•Auskarų vėrimas
Inga•prieš 5 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Tobulai atliktas manikiūras, rekomenduoju
Paslaugą atliko Sigita nagų stilistė•Ilgalaikis gelinis manikiuras