salone lankiausi dar tik antra kartą, pirmas kartas buvo labai nuostabus, kirpėja buvo tikra profesionalė, tačiau šį kartą nebuvau toks patenkintas, nes apkirpimas nebuvo toks geras, bet visa kitą buvo gerai.
Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistrė Renata viską atliko puikiai, užtikrino, kad plaukai būtų apkirpti būtent taip, kaip noriu.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionaliai atliktas manikiūras, ačiū!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Gerda•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Aliona- plauku feja ;) nuostabiai dazo, kerpa. As jauciuosi saugiai tokios meistres rankuose.
Plaukų dažymasRodyti viską...
Viktorija•prieš daugiau nei 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kaip visada viskas labai gerai!
Paslaugą atliko Renata kosmetologė - salono savininkė•