Labai efektyvi procedūra! Po jos oda švyti, atrodo gaivesnė ir mažiau pavargusi :) Atsipalaiduoti gal ir nepavyks, bet rezultatas – superinis. O apie pačią procedūros atlikėją galiu pasakyti tik geriausius žodžius – žmogus tikrai išmano savo darbą, viską paaiškina, pataria ir dirba ne „šiaip sau“, o su dideliu profesionalumu bei dėmesiu klientui.
Paslaugą atliko Renata kosmetologė - salono savininkė•Veido procedūra su deguonimi
Vera•prieš 28 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai
Paslaugą atliko Irina plaukų stilistė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Olga•prieš 29 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
labai šiltas ir profesionalus aptarnavimas
Paslaugą atliko Irina plaukų stilistė•Antakių korekcija siūlu
Ona•prieš 29 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni ir kruopšti kirpėja, gražiai pakirpo plaukų galiukus ir davė rekomendacijų kaip juos prižiūrėti❤️
Paslaugą atliko Irina plaukų stilistė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gabija•prieš 29 dienas
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą kartą atvykau į šį saloną ir buvau pasitikta šiltai. Kirpėja buvo labai maloni, kruopšti ir tikslingai atliko savo darbą. Esu labai patenkinta kirpimu ir tikrai dar kartą grįšiu!
Paslaugą atliko Olga plaukų stilistė•Kirpimas ir plaukų priežiūra