Du kartus dažiausi, abu kartus buvo sugadinti rūbai su balinamaja priemone po pirmo karto padarė dar nuolaida, po antro karto net nesusisiekė. Kirpykla ir kirpėja tikrai faina bet labai nuvylė su tokia situacija ir kad visai nesistengė išspręsti tokios man nemalonios problemos. Nauji rūbai sugadinti ir net neatsiprašė po antro eilinio sugadinimo.
Moterų plaukų šaknų dažymas
Greta•prieš apie 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai atliktas gelinis pedikiuras, maloni meistre, jaukus salonas :)