Rekomenduoju Agnė kirpėja , profas savo darbo.Lankausi jau n metų ,patenkinta tiek kirpimu tiek dažymu , pasiūlo įdomių idėjų kas man labai patinka ir tinka 🙂
Moterų plaukų šaknų dažymas
Anzelika•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Dažau plaukus pas Agne jau gal 5 ar daugiau metų. Manau tuom viskas ir pasakyta apie meistre ir jos atliekamą paslaugą. Džisugiuosi su ją susipažinus. Didžiausios sekmės❤
Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Irina•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
👍
Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Kruopsti, atsakinga ir maloni meistre. Labai dziaugiuos, kad nusprendziau pabandyti atlikti procedura butent pas Emilija 🌸