Grožio salonas Estetika Atsiliepimai

Karaliaučiaus g 1a-104, Vilnius, 06281

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

4,9
2038 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Šiame salone pradėjau lankytis, kai į jį persikėlė manikiuro meistrė Deimantė - maloni, kruopšti, atidi ir, nors jauna, bet puikiai savo darbo išmananti specialistė. Visuomet patars ir padės apsispręsti, kad išeičiau 100% patenkinta. AČIŪ Jai 👍🌻 Nežinau, kiek laiko gyvuoja šis salonas, bet jame jauku, švaru, o visos merginos - malonios ir paslaugios (kitų paslaugų nesu čia atlikusi) Sėkmės visam kolektyvui 👏
Puiki meistrė
Labai profesionali, atidi meistrė!
Viskas puikiai,meistrė dirba labai švelniai, labai patiko.
Rodyti salono atsakymą...
Puiki meistrė!