Šiame salone pradėjau lankytis, kai į jį persikėlė manikiuro meistrė Deimantė - maloni, kruopšti, atidi ir, nors jauna, bet puikiai savo darbo išmananti specialistė. Visuomet patars ir padės apsispręsti, kad išeičiau 100% patenkinta. AČIŪ Jai 👍🌻
Nežinau, kiek laiko gyvuoja šis salonas, bet jame jauku, švaru, o visos merginos - malonios ir paslaugios (kitų paslaugų nesu čia atlikusi)
Sėkmės visam kolektyvui 👏
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Jolanta•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Dalia•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionali, atidi meistrė!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas puikiai,meistrė dirba labai švelniai, labai patiko.