Dar niekad nesu turėjusi tokio gero plaukų dažymo rezultato - spalvos ir plaukų būklės! Rytais žiūrėdama į veidrodį džiaugiuosi plaukais ir dėkoju Gintarei !
Moterų plaukų šaknų dažymas
Egle•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Deimantės pedikiūras, kaip visad puikus! 🌸
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Gabija•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Be galo maloni ir kruopšti meistrė Indrė, esu labai patenkinta rezultatu.
Antakių korekcija siūlu
Dovilė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, draugiška, dėmesinga detalėms meistrė, pedikiūras atliktas profesionaliai