Be galo esu patenkinga Deimantės darbu! Dar taip nepriekaištingai atlikto gelinio lakavimo turbūt nesu turėjusi❤️ ačiū ir tikrai dar sugrįšiu!☺️
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aistė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Lankiausi salone pirma karta ir likau labai patenkinta. Salonas nedidelis, bet labai jaukus ir svarus. Reda is karto puikiai suprato, kokio kirpimo noriu ir igyvendino. Aciu :) Buvo malonu bendrauti ir dar gavau kruva patarimu del plauku prieziuros ir modeliavimo. Rekomenduoju kitiems ir sugrisiu pati!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Ruta•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Profesionaliai atliekas darbas,kruopšti ir dėmesinga.Malonu bendrauti.Džiaugiuosi atradus.😉