Labai patiko. Ugne tikra profesionale. Butinai sugrisiu.
Vyriškas kirpimas
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai bijojau veido valymo procedūros. Kosmetologė Monika atliko viską taip gerai, ir minimaliai diskomfortiškai,kad jaučiuosi puikiai! pakonsultavo, kaip rūpintis oda namuose, viskas profisionaliai, gan greitai ir jau laukiu sekančio vizito! didžiausias ačiū!