Labai patiko, bet nenoriu rekomenduoti, nes dar didesnės eilės bus 😃
Būtinai grįšiu 😉
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Živilė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė!
Antakių korekcija siūlu
Ugnė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai esu patenkinta atlikta paslauga!! Ugnė tikra savo srities specialistė, gavau nemažai patarimų apie savo plaukus bei tikslų planą kaip toliau juos prižiūrėsim, kad išgautume norimą rezultatą!! Rekomenduoju🥰😎