Dėja, klasikiniu blakstienų priauginimu nesu visiškai patenkinta. Daug blakstienų palikta laisvų, ant kurių tikrai galima priauginti blakstienas ir jos puikiai laikosi (žinau, nes blakstienas turiu su pertraukom apie 10 metų ir esu tuo užsiėmus pati),nors meistrė teigė, kad blakatienos silpnos ir reikėjo jas palikti. Kitur priauginama ant kiekvienos mažiausios, kiek įmanoma ir viskas puikiai laikosi :) taip pat reikėtų nuo pradžios dėti kiek trumpesnes blakstienas. Viską išpildžius būtų puiku!:)
Paslaugą atliko Diana•Blakstienų priauginimas
Odeta•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas puikiai atlikta, meistrė nuostabi!
Antakių korekcija siūlu
Ugnė•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni ir profesionali meistrė Gintarė. Rekomenduoju!:)
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Anonimas•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialiste ir procedura, rekomenduoju! Labai patenkinta