Labai patenkinta! Buvau pas meistrę Redą, labai maloni, patarė, kokia šukuosena tiktų, patarė apie priemones ir labia gražiai apkirpo :) apsilankysiu dar!
Plaukų stilisto konsultacijaRodyti viską...
Ana•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pati geriausia meistrė!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Karolina•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
100% rekomenduoju super plauku meistre Karolina!!!
Plaukų dažymas
Regina•prieš daugiau nei 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Miglė puikiai padarė tiek pedikiūrą, tiek manikiūrą. Lankausi antrą kartą ir tikrai ne paskutinį. ačiū! 😊