Veido valymą pas Moniką dariausi pirmą kartą. Likau labai patenkinta paslauga. Gavau daug patarimų kaip teisingai prižiūrėti savo odą. Būtinai apsilankysiu ir kitą kartą. Ačiū!
Veido pilingas
Sima•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai
Antakių laminavimas
Irma•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko kosmetologė Monika. Veido valymą atliko puikiai,suteikė naudingos informacijos. Išsamiai pasakojo procedūros žingsnius. Tikrai rekomenduoju ir dar sugrįšiu🙂