Pirmą kartą lankiausi šiame salone,labai tvarkinga ir jauku. Buvo atliktas veido valymas pas Moniką, kuri labai maloni bei išmananti savo darbą. Veido valymas buvo atliktas labai kruopščiai bei paaiškintas kiekvienas atliekamas žingsnis,taip pat Monika patarė bei atsakė į visus iškilusius klausimus. Apsilankysiu dar ne kartą! 😊
Veido pilingas
Patricija•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopšti, dėmesinga, išmananti savo darbą. Rekomenduoju.
Veido pilingas
Ugnė•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai džiaugiuosi atradusi meistrę Indrę Estetika salone. Mano antakiai vešlūs ir ne patys paklusniausi, bet sutvarkė juos tobulai. Labai gražiai parinkta forma, kruopščiai atlikta korekcija ir dažymas, o bendravimas super! Grįšiu čia nuolat.
Antakių korekcija siūlu
Sigita•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai nukirpo plaukus, pateisino visus lūkesčius, ir toliau lankysiuos.