Puiki kirpimo meistrė, turinti nuomonę, galinti patarti dėl stiliaus ir plaukų priežiūros. Malonus žmogus. Jauki aplinka.Esu visiškai patenkinta gauta paslauga.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jolita•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Šilta, maloni meistrė. Apkirpo taip, kaip ir prašiau, daug papasakojo apie plaukų priežiūrą, davė patarimų. Ačiū :)