Nuostabi ir be galo maloni specialistė Emilija, kaskart malonu sugrįžti!
Paslaugą atliko Emilija•Manikiūras
Dovilė•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
puiki meistrė! labai patiko manikiūras :)
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Audinga•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu labai patenkinta atliktu pedikiūru, meistrės Emilijos dėmesingumu, aukšta kvalifikacija ir kruopštumu. Nagai atrodo nuostabiai, o pėdos švelnios ir lengvos.
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Ieva•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nerekomenduoju. Pedikiūras atliktas nekokybiškai. Kojų pirštų odelės skaudėjo savaitę, nagų lakas per 3 dienas tapo matiniu ir po kelių dienų dalinai atšoko. Pati meistrė labai miela ir rūpestinga, bet, deja, procedūros kokybė nuvylė.
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras