Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
gabriela•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau ne pirmą kartą pas Emilija, bet tikrai ne paskutinį:) ir tik dar kartą galiu parekomenduoti kitoms, bei pasakyti ačiū meistrei, šis žodis ją geriausiai apibudina:) myli darbą, išmano ir viską atlieka TOBULAI:)
Paslaugą atliko Emilija•Manikiūras
Simona•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tobula! Labai rekomenduoju! Esu labai patenkinta atliktu darbu, aplinka, bendravimu.
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Simona•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rūpestinga ir draugiška meistrė, davė daug naudingų patarimų 😊✨