Labai džiaugiuosi, kad apsilankiau pas Emiliją! Iki siol negaliu atsidziaugti savo nagais, ir nauja nagu forma. Atėjau su viena vizija, o isejau, dar tobulesniais nagais. Meistre pasiule kavos, buvo ne tik labai maloni, bet ir labai demesinga dirbant. Man buvo atliktas nepriekaistingas manikiuras, lakavimas, meistre patare kaip atrodys geriau, uz ka jai didelis aciu, nes netikejau, kad nagu forma man taip stipriai tiks ir patiks. Esu maloniai nustebinta ir tikrai dar sugrisiu ne karta! 😊
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Renata•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Emilija tikrai labai maloni, puiki meistrė. Nagai visuomet labai gražiai sutvarkyti ir puikiai laikosi. :)
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Milda•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai patinka kaip dirba Emilija, tikrai profesionalė. Smagu, kad ją atradau.
Paslaugą atliko Emilija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Lina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiku 🎀
Vyriškas kirpimas
Sandra•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū, Editai, ji visada mato, kokią spalvą ir toną parinkti (dariau sruogavimą ir tonavimą šviesiem plaikams), kad atrodytų gražu.