Puiki stiliste, saknu dazymas buvo padarytas labai greitai ir graziai. Tuo paciu nudziugino ir jauki atmosfera, aciu Agnei uz gera darba ir nuotaika :)
Paslaugą atliko Agnė•Moterų plaukų šaknų dažymas
Aleksandra•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikus aptarnavimas
Paslaugą atliko Lidija•Moterų visų plaukų dažymas
Joana•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pirmą kartą lankiausi šiame salone. Ėjau nežinodama nė vienos darbuotojos. Pataikiau pas Dianą ir nė trupučio nenusivyliau. Labai maloni, kruopšti, dėmesinga. Darbą atliko puikiai, esu patenkinta 100%.
Paslaugą atliko Diana•Plaukų garbanojimas
Edita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
puikiai!!!
Paslaugą atliko Agnė•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jurate•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas tobulai kaip visada, 🤩 kaip visada išėjau iš salono gražuolė 🤩
Paslaugą atliko Lidija•Kirpimas ir plaukų priežiūra