Viskas labai puikiai, esame patenkinti suteikta paslauga, atmosfera, nuotaika ir tikrai dar apsilankysime 🙂
Paslaugą atliko Guoda•Vaikų kirpimas
Laura•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
maloni kirpėja, kirpimą atliko taip kaip norėta, super!
Paslaugą atliko Guoda•Vyriškas kirpimas
Paola•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni kirpėja !
Paslaugą atliko Guoda•Vaikų kirpimas
Onutė•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas super, labai maloni meisstrė, Labai patiko. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Guoda•Plaukų procedūros
Ernesta•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Purškiamo įdegio procedūrą atliko Agnė, specialistė labai draugiška, maloni, tinkamai parinko priemones ir puikiai išpurškė, įdegis kitą dieną buvo tobulas❤️