Bendravimas ir atmosfera salone labai patiko. Tačiau makiažą vertinu prasčiau. Nenuvykus į vakarėlį teko koreguoti padažytas akis ir lūpas. Tad linkiu meistrei sekmės praktikoje, ateityje tikiu, kad darbų kokybė bus geresnė. 😊
Makiažas
Dovile•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puikiai apkirpo vyruką. Labai maloni ir kruopšti kirpėja.
Vaikų kirpimas
Asta•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Ačiū už vaiko apkirpimą, tik reikėjo nemažai palaukti, bet visa kita puiku :)
Vaikų kirpimas
Akvilė•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai puiki, atidi, įsiklausanti, kruopšti meistrė - rekomenduoju!
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vita•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Šiltas ir malonus bendravimas. Mergaitės plaukų kirpimas be rūpesčių