Labai patiko vaikiškas kirpimas. Kirpėja Erika maloni ir labai kruopščiai atliko savo darbą.
Vaikų kirpimas
Evelina.•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas super, meistrės nerealios, puikiai atliktos procedūros, ačiū ir iki pasimatymo 🌻
Kirpčiukų kirpimasRodyti viską...
Viktorija•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tiesiog nuostabi patirtis! Kirpėja buvo labai draugiška ir rūpestinga, o kirpimas – tobulas. Salonas švarus ir jaukus, jaučiausi labai laukiamas. Ačiū, tikrai sugrįšiu! Highly recommend!
Vyriškas kirpimas
Zalal•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū Ivetai už blakstienų laminavimą. Iki kitų kartų.
Blakstienų laminavimas
Jakaterina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Tikrai šauni plaukų stilistė. Dirba profesionaliai, priima visad draugiškai ir tikrai labai gerai apkerpa. Rekomenduoju!