Pirmą kartą buvau pas Ieva antakių korekcijai. Meistrė labai kruopšti,maloni. Savo darbą atliko tobulai. Man labai patiko. Tikrai grįšiu pas ją. Ačiū Jai.🌝
Antakių korekcija siūlu
Regina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Salonas jaukus, meistrė maloni, makiažas puikus!
Makiažas
Liepa•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Iš karto suprato ko pageidauju ir puikiai apkirpo.Rekomenduoju:)
Paslaugą atliko Lijana•Kirpimas ir plaukų priežiūra