Lankiausi pirmą kartą ir pasirinkau Balayage dažymą pas visai naują,nepažįstamą meistrę,vizitas sukėlė nemažai baimės kokį rezultatą galutinai turėsiu. Iš pradžių meistrė pradėjo rodyti darbų nuotraukas, tai buvo visiškai kitokie džaymai nei aš norėjau. Baimė buvo dar didesnė, nes galvojau, kad visai nesusikalbam ir aš tapsiu tiesiog visa blondinė.Gal jai trūko užtikrintumo. Visos baimės pasekoje Balayge technika buvo dažyta minimaliai ir rezultate norėčiau,kad šviesių sruogų būtų buvę daugiau.