Paslaugą atliko Viktorija•Moterų plaukų šaknų dažymas
Vilma•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Super
Paslaugą atliko Ania•Vyriškas kirpimas
Сильвия•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Man patiko 🙂
Meistrė įsiklausė į mano pageidavimus, pasiūlė galimus variantus, viskas puiku.
Paslaugą atliko Ania•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Olga•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikiai, profesionaliai, maloniai.
Paslaugą atliko Inga•
Moterų visų plaukų dažymasRodyti viską...
Gina•prieš 8 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Tikrai labai prastai apkirptas vaikas, gaila, kad pinigai jau buvo sumokėti iš anksto, būtumę už tokį darbą nemokėję. Pati neturėdama patirties gražiau sugebėčiau apkirpti. Kažkokie iškandžioti plaukai..Nerekomenduoju. Plius kerpa vaikus nuo 2m o net kėdės neturi..