Viskas puikiai, ačiū už kokybiškai suteiktas paslaugas :)
Paslaugą atliko Viktorija•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Erika•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas gerai, kirpėja draugiška ir maloni
Paslaugą atliko Ania•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Aurėja•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kaip visada, viskas puiku! Inga puikiai žino ką daro, labai malonus bendravimas, puikūs patarimai!
Paslaugą atliko Inga•Plaukų procedūros
Indrė•prieš 9 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visad gera čia sugrįžti. Kirpėjos labai nuoširdžios ir tikros savo srities profesionalės - visad patars ir padarys taip, kad plaukai atrodytų nuostabiai. Ačiū jums!!! ✨