Visada idealiai išpildomi klientų norai :) Net paauglės išeina laimingos :) ačiū!
Paslaugą atliko Inga•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Greta•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viktorija dėmesinga detalėms . Neišleis kliento ,kol neisitikins kad viskas gerai.
Paslaugą atliko Viktorija•Moterų plaukų šaknų dažymas
Diana•prieš apie 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū Giedrei😍, išėjau patenkinta! Labai maloni atmosfera, lengvas bendravimas ir svarbiausia gražūs plaukai😏. Ačiū ir nuostabiai kolegei Viktorijai už gerą nuotaiką ir profesionalius patarimus🌸