Lankiausi pirmą kartą. Uždėjo papildomai plaukų kaukę mano nualintiems plaukams. Labai kruopščiai dirba, gal kiek ilgiau nei tikėjausi, bet daugybę kartu šukavo plaukus, tad būčiau dar ir ilgiau pabuvusi. Rekomenduoju. Eisiu dar kitą kartą.
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Asta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viskas labai patiko.Ania tikra profesionalė.Būtinai sugryšiu.Ačiū Jums😊
Paslaugą atliko Ania•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Rita•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai gerai apkirpo! Praėjo 3 sav ir iki šiol gerai atrodo.
Vyriškas kirpimas
Emilija•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai profesionalu. Maksimalus dėmesys klientui ir jo poreikiams. Džiaugiuosi atradusi ir tikrai dar grįšiu.
Paslaugą atliko Inga•Balayage dažymas
Diana•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni kirpyklos atmosfera. Kirpėja Elvyra - puikiai apkirpo!