Puikus dažymas, spalvos parinkimas, maloni atmosfera. Didžiausios rekomendacijos!😊
Paslaugą atliko Viktorija•Moterų plaukų šaknų dažymas
Neringa•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Paslaugą atliko gerai, rekomenduoju pasinaudoti.
Paslaugą atliko Inga•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gintarė•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Ačiū už kruopštumą.Tobulas ilgis,tobulas kirpimas.
Paslaugą atliko Inga•Kirpimas ir plaukų priežiūra
oksana.•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Atsiliepimas apie grožio saloną:
Esu labai patenkinta apsilankiusi šiame salone! Išskirtinis profesionalumas ir atidumas klientui. Labai norėčiau padėkoti meistrei Ingai – tikra savo srities profesionalė, kuri ne tik išgirdo mano pageidavimus, bet ir viršijo lūkesčius. Džiaugiuosi radusi meistrę, kuria galiu visiškai pasitikėti. Rekomenduoju!
Paslaugą atliko Inga•Balayage dažymas
Greta•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Šukuosena likau patenkinta. Iki penkių žvaigždučių pritrūko švelnumo, nes buvo gana grubiai šukuojami plaukai. Vien dėl šito aspekto negrįžčiau. :)