Labai esu dėkinga stilistei Ingai ir Aniai kurios su meile savo darbui puoselėja mano plaukus,atgaivina,pamaitina... Labai jauki,švari,maloni aplinka kur nuolat norisi sugryžti. Tikros profesionės,savo darbo specelistės. Sėkmės darbuose,rekomenduoju,nenusivilsit... Ačiū Inga,ačiū Ania kad esat...
Moterų plaukų šaknų dažymasRodyti viską...
Laima•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Malonus bendravimas, puikus aptarnavimas
Paslaugą atliko Inga•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Inga•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
viskas puiku, ačiū Elvyrai :) gerai išdžiovė plaukus, taip kaip norėjau, kad būtų lygūs