Nemeluodama sakau, tai buvo geriausias apsikirpimas kuriame esu buvusi! 🌟Ania, nuostabi profesionalė, plaukai spindi po apsikirpimo. Taip maloniai bendravome, kad net nesinorejo iseiti! 🥰
Viskas paprasta, malonu, jokios itampos. Labai aciu Aniai uz tokia nuostabia patirti, lankysiuos tikrai ne karta
Paslaugą atliko Ania•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Gintare•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai patiko meistre Inga, davė patarimų dėl plauku priežiūros, puikiai atliko dazyma.
Paslaugą atliko Inga•Plaukų tonavimas moterims
Liubove•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Kruopščiai atliktas plaukų galiukų kirpimas
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Toma•prieš beveik 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai šilta ir jauki atmosfera, gražiai atliktas darbas