Inga puiki meistrė, pakonsultavo dėl dažymo, patarė kaip atstatyti plaukų struktūrą ir sustabdyti slinkimą. Labai maloniai bendravo, pavaišino kava. Salonas jaukus, lengva rasti vietą mašinai. Būtinai čia sugrįšiu kitoms procedūroms!
Paslaugą atliko Inga•Džiovinimas ir sušukavimas
Gina•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Apsilankykit procedurom , tikrai verta!!!
Paslaugą atliko Viktorija•Plaukų procedūros
Jelena•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiki aplinka, gražiai apkirpo, tikrai grįšiu
Vyriškas kirpimas
Rimvydas•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Plaukai po proceduros nerealus🫶🏻Ačiū❤️
Paslaugą atliko Viktorija•Plaukų procedūros
Safija•prieš apie 2 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Inga tikra savo srities profesionalė! 💯💯💯
Ne tik patars, bet ir padės išsirinkti ko reikia Jūsų plaukams, kad jie būtų ne tik sveiki, bet ir žvilgantys.
Esu labai patenkinta plaukų dažymu ir galiukų kirpimu!!! 🥰
Didžiausios rekomendacijos!