Labai malonus personalas. Darbas atliktas puikiai. Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Inga•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Jurgita•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Visada gera sugrįžti ir paskui džiaugtis žvilgančiais plaukučiais! 😍 Ačiū jums! ❤️
Paslaugą atliko Viktorija•Plaukų procedūros
Adele•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Atliktas plaukų kirpimas, su iškarpymais, viskas gerai atlikta. Taip pat rekomendavo priemonių plaukams, kurie padeda pakelti plaukus nuo šaknų, rezultatas matosi.
Paslaugą atliko Ania•Kirpimas ir plaukų priežiūra
Laura•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puikus salonas, aukšto lygio meistrės.Rekomenduoju.
Paslaugą atliko Ania•Plaukų tonavimas moterims
Ingrida•prieš 3 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Dažymu, kurį atliko meistrė Inga, likau labai patenkinta. Buvo išpildyti visi lūkesčiai, bendra atmosfera labai šilta ir maloni, dėl to tikrai sugrįšiu dar ne kartą! Ačiū! ❤️