Grožio salonas Publikas

Gedimino pr. 41, Vilnius, 01109

Atsiprašome, Grožio salonas Publikas artimiausiu metu Treatwell platformoje neturi laisvų laikų. Rask salonus, turinčius vietos arba Ieškok , kad matytum salonus netoliese.

Find the best venues near you

Meistrė Božena (IXO grožio studija)

11 reviews
Dainavos g. 5, Vilnius, 01400 Lithuania

Barbershop Godfather

439 reviews
Gedimino pr. 33, Vilnius, 01104 Lietuva

MenSalon

175 reviews
Tauro g. 8, Vilnius 01114, Lietuva

Populiarios paslaugos

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Veidas
Kūnas

Atsiliepimai apie saloną

4,3
521 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Padaryti nagai laikė gerai, nors ir nebuvo idealūs. Grįžus namo pastebėjau, kad pora nagų šiek tiek kreivi, tad teko tvarkytis pačiai. Keisčiausias buvo pats vizitas. Meistrė nuolatos reikalavo, kad kažkaip kitaip padėčiau jai ranką ir komentavo, kad ne taip jas laikau. Tai pirmas kartas gyvenime, kai girdžiu tokį dalyką iš nagų meistrės (o tikrai esu buvusi ne viename ir ne dviejuose salonuose). Pasidarė nemalonu, atsipalaiduoti negalėjau, meistrė nuolat sukaliojo rankas.
Pirmus pora kartu tylejau bet ateini i paslauga vos ne dirbi nors moki už paslauga padek taip ranka kad meistrei butu patogu arba jinai ne atlinks darbo , visa eiga darbo vien stresuoji o ne atsipalaiduoju po darbu nes ne moki patogiai meistrei padet rankos kad ji galetu atlikt priauginima, po 5 dienu nulužta bent vienas nagas , Panos apeikite šita meistre nuoširdi rekomendacija
Viskas gerai
Viskas puiku
Super, ačiū ❤️
Rodyti salono atsakymą...
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Grožio salonas Publikas
01109 Gedimino pr. 41, Vilnius

Grožio salonas Publikas įsikūręs pagrindinėje Vilniaus gatvėje, Gedimino prospekte, o tiksliau jo trečiojoje dalyje, kuri ribojasi su istorine Lukiškių aikšte ir Žvėryno tiltu. Einant Gedimino prospektu, per erdvius grožio salono langus, sunku nepastebėti jaukaus ir šiolaikiško grožio salono interjero ir visada besišypsančių personalo veidų.

Mūsų šūkis ,,Mes rūpinamės Jūsų grožiu'' visiškai atspindi grožio salono tikslus ir siekius. Susibūrėme į komandą tam, kad galėtume atskleisti moterų grožį, paslėpti trūkumus ir pabrėžti privalumus. Mes pasirūpinsime Jūsų oda, plaukais, nagais, blakstienomis ir antakiais.

Esame šešios drąsios grožio srities specialistės, susibūrusios į viena stiprią komandą, todėl galime patenkinti visus Jūsų pageidavimus ir lūkesčius.

PirmPirmadienis
09:0020:00
AntAntradienis
09:0020:00
TrečTrečiadienis
09:0020:00
KetvKetvirtadienis
09:0020:00
PenktPenktadienis
09:0020:00
ŠeštŠeštadienis
08:0017:30
SekmSekmadienis
Uždaryta