Grožio salonas Savanorių 11 Atsiliepimai

Savanorių pr. 11, Vilnius, 03116

Rasti laisvą laiką ir užsisakyti internetu

Atsiliepimai yra paliekami klientų po jų apsilankymo salone.

5,0
461 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Antrą kartą kirpau sūnų pas Violetą. Dėkui esu labai patenkinta. Sūnus taip pat džiaugiasi kirpimu.
Puiki meistrė, esu patenkinta. Tikrai dar ne kartą pasinaudosiu jos paslaugomis
kaip visada, tiesiog nuostabu, neturiu jokių nusiskundimų:)
aptarnavimas, profesionalumas ir galutinis rezultatas - viskas buvo puiku!
Kirposi mano 3,5 m. sūnus, gavosi puikiai! Švelniai prieina, pakalbina, gerai apkirpo, na galutinis rezultatas tikrai džiugina ☺️