Grožio salonas "Tik į priekį"

Gedimino pr. 16 (Centro pasažas, 2 aukštas), 01507

Atsiprašome, Grožio salonas "Tik į priekį" artimiausiu metu Treatwell platformoje neturi laisvų laikų. Rask salonus, turinčius vietos arba Ieškok , kad matytum salonus netoliese.

Find the best venues near you

DEPEXA Vilniaus g.

1887 reviews
Gedimino pr. 16/ Vilniaus g. 10, Vilnius, 01103 PC Centro pasažas, II aukštas

Flame BarberShop

580 reviews
Kalvarijų g. 2A, Vilnius, 04013

MenSalon

181 reviews
Tauro g. 8, Vilnius 01114, Lietuva

Atsiliepimai apie saloną

4,7
15 atsiliepimai

Atsiliepimų filtras

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Labai smagiai praleidau laiką! Ir kirpimu esu visiškai patenkinta!
10/10, patiko viskas: aplinka, patarimai, rūpestis, kava, o galiausiai plaukai po olaplex procedūros :) didžiulis ačiū Ąžuolui
Labai šauni, maloni ir profesionali specialistė! Rekomenduoju ir tikrai apsilankysiu dar kartą!
Gimtadienio proga darytas tematinis makiažas bei šukuosena išpildė visus lūkesčius, vizažistė dirbo profesionaliai, atsižvelgė į veido privalumus, nepaslėpė jų. Vizito metu gavau ir keletą patarimų, rekomendacijų kokią šukuoseną priderinti prie makiažo. Esu užtikrinta, jog dar ne kartą apsilankysiu pas meistrę, kuri taip šiltai priemė! Ačiū!
Dasha yra nuostabi makiažo specialistė, man tikrai padėjo geriau suprasti, kaip daryti makiažą sau. Salone buvo ganėtinai šilta ir sausa, todėl rekomenduoju rengtis sluoksniais.
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Apie saloną

Grožio salonas "Tik į priekį"
01507 Gedimino pr. 16 (Centro pasažas, 2 aukštas)

Pačiame Vilniaus centre, adresu Gedimino pr.16 Centrinio pasažo II a., duris atverė grožio salonas "Tik į priekį". Šiame salone jūsų laukia įvairios grožio procedūros: kirpimai (moteriški, vyriški), dažymai, atstatomosios Olaplex plaukų procedūros, Braziliškas plaukų tiesinimas, įvairūs šukavimai. Taip pat ilgalaikis makiažas, manikiūras,pedikiūras,blakstienų priauginimas,antakių procedūros Henna dažais, korekcija Lycon vašku, blakstienų laminavimas. Salone vyks ir akredituoti antakių dizaino ir blakstienų laminavimo mokymai. Taip pat,salone "Tik į Priekį" jūs turėsite galimybę įsigyti salono savininko Ąžuolo kurtų bliuzonų, marškinėlių, kepurėlių. Čia vietoje, galėsite ir pasimatuoti. Taip pat, galima bus įsigyti įvairios kokybiškos kosmetikos. Taip pat, laukia jaukus priėmimas su kavos ar arbatos puodeliu ir malonus bendravimas.