Labai patiko. Papildomai sutvarkė skilusį nagą be papildomo mokesčio. Darbas atliktas puikiai ir dar labai patiko kad galima atsiskaityti kortele😊👍 Rekomenduoju😊👍
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Agnietė•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Pranoko lūkesčius! Ačiū!
Paslaugą atliko Viktorija•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Guoda•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Puiku,kokybiška,
Kirpimas ir plaukų priežiūra
Vilma•prieš apie metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viskas gerai. Meistrė maloni, atsižvelgia į kliento pageidavimus ir norus.