Dariausi pedikiūrą ir kojų spa pas Gintarę ir tikrai grįšiu dar daug kartų! Labai maloni ir dėmesingi. Procedūra labai atpalaiduojanti, o pedikiūras atliktas labai labai gerai. ❤️
Ilgalaikis gelinis pedikiuras
Irma•prieš daugiau nei metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Salonas ką tik atsidaręs, viskas nauja ir gražu. Malonus bendravimas. Puikiai atliktas kirpimas. Likau patenkintas!