Grožio salonas Verena

5,0
31 atsiliepimai
Žemaitijos g. 41-3, Mažeikiai, 89133

Teikiamos paslaugos

Visos paslaugos
Plaukai
Depiliacija
Veidas

Mūsų darbai

Atsiliepimai apie saloną

5,0
31 atsiliepimai

Ieškoti pagal paslaugą

Atsiliepimų filtras

Paslauga
Visos paslaugos

Ieškoti pagal įvertinimą

Įvertinimas
Ieškoti pagal įvertinimą

Patikimi atsiliepimai

Tai mūsų klientų nuomonė, tad tu žinai, ko tikėtis iš kiekvieno salono
Tobulai atliktas blakstienų laminavimas! Patys geriausi atsiliepimai!
Rodyti daugiau atsiliepimų...

Susipažink su komanda

Rasa
Kirpėja/koloristė

Apie

Kai darbas teikia malonumą, nejauti ir laiko, kurį praleidi darbe, nepajutau, kaip 28 metus skaičiuoju dirbant. Esu salono įkūrėja, kirpėja, vadovė. Mano karjeros kelias prasidejo po mokyklos. Baigusi vidurinę įstojau į kirpejų mokyklą, buvau visada drąsesnė nei dauguma. Turbūt man tai davė labai daug naudos ta drąsa. Ką tik "iškepta" išdrįsau įsirengti mažą saloniuką sau ir savo klientams. Pamažu augau profesine prasme. Siekiau savo tikslų pamažu... Šiandien turiu saloną su kolektyvu ir tuo pačiu įtraukiau savo dukrą į šią grožio imperiją. Esu labai daug kur mokinuosis, kiekvienais metais po 2-3 mokymai minimum, kad galėčiau augti savo profesineje srityje. Atėjo laikas, kad galiu dalintis savo žiniomis, vedu online ir offline seminarus. Stengiuosi įgyvendinti kliencių svajones. Plaukai- moters aksesuaras! Ir šiuo pasakymu vadovaujuosi savo darbe.

Paslaugos

Plaukai

Darbų galerija

Giedrė

Apie

Profesionali kirpėja ir vizažistė Giedrė Nuolatos tobulina savo įgūdžius, domisi naujovėmis bei stengiasi, kad klientai pasinaudoję jos paslaugomis, iki kito apsilankymo, jaustusi gražūs ir stilingi. Giedrė savo klientėms siūlo platų grožio procedūrų pasirinkimą: plaukų dažymai: paprastas šaknų dažymas , blond , airtouch , babyligths , balayage , išėjimas iš juodos spalvos; kirpimai; gydomosios plaukų procedūros; proginės šukuosenos; makiažas .

Paslaugos

Veidas
Plaukai
R
Rasita
Vyrų/vaikų kirpėja

Apie

Po vidurinės mokyklos pasirinkau savo kaip kirpėjos kelią . Savęs niekad neįsivaizdavau dirbant kitokio darbo. Todėl jau daugelį metų mane galite sutikti dirbant grožio salone su vyriškais bei vaikiškais kirpimais. Labiausiai darbo metu džiugina kokybiškai bei gerai atlikta paslauga klientui bei jų šypsenos, padėkos po vizitų.

Paslaugos

Plaukai
Vaida
Kirpėja

Apie

Moterų kirpėja Vaida Grožis slypi smulkmenose. Todėl man svarbu ne tik rezultatas,bet ir mėgavimasis procesu bei jaukaus bendravimo,bei bendradarbiavimo atmosferos kūrimas. Mano 9 - erių metų darbo patirtis leidžia kartu su kliente rasti geriausius jai sprendimus kirpime, dažyme, šukuosenų formavine, plaukų spa procedūrose. Mėgstu nuolat atnaujinti žinias bei praktika, perimant geriausiu Lietuvos ir užsienio specialistų įgūdžius.

Paslaugos

Plaukai
Dovilė
Kirpėja

Apie

Kirpėjos darbą pradėjau visai neseniai, bet noras kurti, tobulėti ir siekti geresnių rezultatų yra mano užsibrėžtas tikslas. Stengiuosi suteikti kuo kokybiškesnę paslaugą, bei malonesnį laiką salone klientui. Man labai svarbu atsižvelgti į kliento pageidavimus, tuo pačiu patarti ir rasti bendrą sprendimą.

Paslaugos

Plaukai
Kamilė
Grožio terapiautė
4.9
11 atsiliepimai

Apie

Grožio salonas ,,Verena” - vieta, kurioje Jūsų grožiu pasirūpins kvalifikuoti savo sričių specialistai! Savo srities specialistė Kamilė savo klientėms siūlo platų grožio procedūrų pasirinkimą: lūpų mikropigmentacija, antakių šešėliavimas/mikropigmetacija, viršutinės akių linijos mikropigmentacija, klasikinis pravedimas/šešėliavimas, blakstienų dažymas, antakių korekcija vašku/pincetu ir dažymas, blakstienų ir antakių laminavimas, makiažas. Kamilė nuolatos ir su malonumu kelia savo profesinį lygį įvairiose konferencijose ir seminaruose. Pasirūpinsime - kad visada išeitumėte su šypsena veide. Patikėkite mums tai, kas Jums brangu.

Paslaugos

Veidas
Depiliacija

Apie saloną

Grožio salonas Verena
89133 Žemaitijos g. 41-3, Mažeikiai

Grožio salonas ,,Verena” - vieta, kurioje Jūsų grožiu pasirūpins kvalifikuoti savo sričių specialistai!

Savo srities specialistė Kamilė savo klientėms siūlo platų grožio procedūrų pasirinkimą: lūpų mikropigmentacija, antakių šešėliavimas/mikropigmetacija, viršutinės akių linijos mikropigmentacija, klasikinis pravedimas/šešėliavimas, blakstienų dažymas, antakių korekcija vašku/pincetu ir dažymas, blakstienų ir antakių laminavimas, makiažas. Kamilė nuolatos ir su malonumu kelia savo profesinį lygį įvairiose konferencijose ir seminaruose.

Pasirūpinsime - kad visada išeitumėte su šypsena veide. Patikėkite mums tai, kas Jums brangu.

PirmPirmadienis
09:0019:00
AntAntradienis
09:0019:00
TrečTrečiadienis
09:0019:00
KetvKetvirtadienis
09:0019:00
PenktPenktadienis
09:0019:00
ŠeštŠeštadienis
09:0014:00
SekmSekmadienis
Uždaryta

Grožio salonai netoliese