Paslaugą atliko Ieva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Pas meistrę Ievą lankausi ne pirmus metus. Labai patinka jos atliekamas darbas, kuris laikosi iki pat kito susitikimo(yra buvę ir 5 ir daugiau savaičių išsilaikė manikiūras), patinka, kad su ja visada galima susitarti, ko labai norisi, pvz., piešinių, kuriuos ji atlieka savo rankomis, o ne lipdukais. Dėl jos kruopštumo ir gerai atlikto darbo visada sulaukiu komplimentų tiek iš draugų, tiek iš kolegų. Ačiū jai! ❤️
Paslaugą atliko Ieva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Tija•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gera meistrė.
Paslaugą atliko Ieva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Tatjana•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Patys šilčiausi atsiliepimai :)
Paslaugą atliko Ieva•Ilgalaikis gelinis manikiuras
Aistė•prieš beveik 6 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visada greitai ir gerai :)
Paslaugą atliko Ieva•Ilgalaikis gelinis manikiuras