meistre komunikabili, manikiuras kokybiskas. taciau proceduros metu pasiulius upsale meistre nezinojo papildomos paslaigos kainos, o rezultate papildoma paslauga buvo brangesne uz ta, kuria uzsisakiau. buvo nemalonu netiketai sumoketi daug daugiau
Manikiūras
Edita•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Terrible experience. Make up, was too dark, hair styling was not even visible. Besides all was trying to cheat. Price for make up and express hair stiling in treat well was 80 eur, I was asked to pay 120, given 90 eur was not giving change
Makiažas
Cristina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Lakavimas nebuvo kruopštus, tą pastebėjo ir aplinkiniai, sakė, kad atrodo netvarkingai nulakuoti nagai. Gelinis pradėjo luptis po 6 dienų🙈 Bet bendravimas salone tikrai malonus, kava skani. Ačiū administratorei.
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Kristina•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai maloni specialistė, pasiūlė kavos/vandens. Darydama makiažą atsižvelgė į norus, makiažą atliko profesionaliai, paaiškino procesą. Specialiatė laikosi aukštos higienos reikalavimų, pvz. naudoja atskirus vienkartinius šepetėlius tušui
Makiažas
Algimantė•prieš beveik 3 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai ačiū Svetlanai už pedikiūra! Atliko greitai, gražiai, tvarkingai, esu labai patenkinta ir rekomenduoju kitoms:) Meistrė maloni, kruopšti ir profesionali:) Dar karta ačiū