Rūpestinga, maloni, be galo pozityvi. Dirba greitai ir profesionaliai. Labai patiko. Ačiū!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rita•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Meistre zinanti ka daro. Super
Permanentinis makiažas
Asta•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
labai maloni Viktorija patiko👍
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Anonimas•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija - kol kas geriausia mano sutikta manikiūro ir pedikiūro meistrė. Dirba kruopščiai, visada pasiteirauja, ar viskas tinka. Bendrauja šiltai ir draugiškai, taigi net kalbos barjeras nebuvo kliūtis iš pradžių, o dabar jau galim bendrauti net lietuviškai.
Labai rekomenduoju Viktoriją kaip meistrę!
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Rūta•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gerai atitaikė spalvą, įsiklausė į norus, spalva padengta tolygiai, manikiuras atliktas 95%, matosi kad kaikurios vietos neapkarpytos. Manau už tokia kaina turėtų būti tobuliau