Viktorija labai maloni, pozityvi ir profesionali meistrė su kuria visada smagu pabendrauti bet kuriom temom!😉Labai relomenduoju!
Pedikiūras
Marina•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai gražus makiažas, neperkrautas, bet pakankamai ryškus, kadangi proginis. Veidas liko gaivus, bruožai ryškūs, priderinta prie suknelės spalvos. Meistrė atsižvelgia į norus, ir pritaiko pagal klientą. Labai maloni patirtis, rezultatas puikiai išsilaikė karštą dieną iki pat vėlyvos nakties 👍🏻
Makiažas
Laimutė•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
———-
Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
————•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Bandžiau tris kitas meistres ir jau antrą savaitę gelinis lakavimas man pradėdavo luptis, nors mano draugėm kurios lankėsi pas tas pačias meistres taip nebūdavo. Viktorija buvo mano paskutinis bandymas ir jis pasiteisino. Net ir po 4 savaičių lakas savo vietoj ☺️ Ir nagų formą padaro labai gražią 👌
Ilgalaikis gelinis manikiuras
Austėja•prieš beveik 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki specialistė, itin greitai dirba (kas man labai aktualu) ir tikrai kruopščiai!