Viktorija Revko puiki meistre, greita, kruopsti, tvarkingai atliko pedikiura, viskas labai gerai! Rekomenduoju!
Pedikiūras
Vaiva•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Jau trečias makiažas pas Kristiną! Nei kart nenuvylė 🫶 mano mylimiausia makiažo meistrė 🙂
Makiažas
Monika•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Labai nuostabi meistrė!❤️ Išmananti savo darbá, atsakanti į rūpimus klausimas taip pat paaiškinanti, kas yra “sveikiau” blakstienoms! Labai patiko,kad yra paaiškinama, o ne aklai vykdomi kliento norai!✨🙌 Jaučiasi turimas žiniú bagažas!👑✨🙌 Labai kruopščiai ir preciziškai atkiktas darbas!💪🏻🫧✨ Viktorija, iki sekančio malonaus!💋😘🍀
Blakstienų priauginimas
Agnė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Viktorija puiki, labai kruopšti ir maloni meistrė. Visada malonu sugrįžti!
Manikiūras
Gabrielė•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Visuomet džiugina kruopštus ir gerai atliktas darbas. Labai rekomenduoju Viktoriją.