Ačiū Deimantei! Profesionali, atidi ir krupšti. Procedūros buvo malonios o rezultatas labai džiugina. Rekomenduoju 200%!
Permanentinis makiažas
Rasa•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Salonas tvarkingas, jaukus kabinetas. Deimantė savo srities profesionalė, išsklaidė visas dvejones, apie procedūrą papasakojo išsamiai ir aiškiai. Antakių pigmentacija atlikta greitai ir be skausmo, esu labai patenkinta atliktu darbu. Linkėjimai 🙂