Puikus salonas, malonus aptarnavimas. Tikrai rekomenduoju👍
Antakių korekcija siūlu
Kristina•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Viktorija tikrų tikriausia profesionalė! Nepaprastai kruopšti ir talentinga meistrė
Manikiūras
Nadia•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Esu alergiška klijams ir pas Viktoriją pirmą kartą išbandžiau LED priauginimą! Labai puiki ir maloni procedūra. Jos metu akys neašaroja, negraužia visiškai. Po procedūros akys atrodo PUIKIAI! Jokių paraudonavimų, graužimų ar niežėjimo.
Ir meistė pati yra nuostabi!🥰 Visos procedūros metu klausė ar viskas gerai, ar negraužia.
Visoms alergiukėms labai rekomenduoju šitą procedūra!❤️
Blakstienų priauginimas
Aurėja•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
puiki meistre
Manikiūras
Toma•prieš apie 4 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Manikiūrą padarė profesionaliai, tikrai rekomenduoju, labai maloni mergina.