Džiaugiuosi pasirinkusi šį saloną ir kosmetologę Irminą! Veido valymui buvo parinkta kosmetika ir rekomenduota ką daryti toliau. Ačiū už pagalbą grožio link.
Paslaugą atliko Irmina•Veido pilingas
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Puiki meistrė!
PedikiūrasRodyti viską...
Anonimas•prieš beveik 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai miela grožio studija. Patogi vieta, jaukus interjeras. Na, ir žinoma, nuostabi maniliūro meistrė Jelena.