Labai jaukus grožio salonas. Kosmetologės Irminos profesonalus darbas, konsultacija ir patarimai paliko labai gerą įspūdį.
Paslaugą atliko Irmina•Antakių korekcija siūlu
Anonimas•prieš daugiau nei 5 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Nuostabi atmosfera, dėmesingas pasirūpinimas klientu. Veido oda po procedūros pagaliau švytėjo! Irmina parinko mano veido odai būtent to, ko labiausiai reikėjo. Ačiū dar kartą! Tikrai apsilankysiu ne kartą! :)