Paslaugą atliko Irmina•Antakių ir blakstienų procedūros
Skirmantė•prieš beveik 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai maloni, gražiai padažė antakius ir dar patarimų pasakė. Rekomenduoju
Paslaugą atliko Irmina•Antakių ir blakstienų procedūros
Anonimas•prieš apie 7 metus
Patvirtintas atsiliepimas
Labai profesionali ir draugiska kosmetologe/visaziste. Isiklauso i kliento pageidavimus, duoda patarimu. Jauki aplinka. As isbandziau veido valyma, bei procedura su deguonimi. Likau labai patenkinta. Taip pat esu apsilankiusi makiazui - labai patiko galutinis variantas! Kitu proceduru dar neesu bandziusi, bet nekantrauju isbandyti ; )
Giedrė•prieš apie 7 metus
labai džiaugiuosi apsilankiusi, nuostabi meistrė :) sėkmės jums :)