Geriausia specialistė❤️❤️ puikiai nudažė bei žiauriai kietai apkirpo.
Paslaugą atliko Giedrė•Plaukų dažymas sruogelėmis moterims
Diana•prieš 2 mėnesius
Patvirtintas atsiliepimas
Rodyti salono atsakymą...
Gerai ir tvarkingai meistrė Agnė padarė pedikiūrą. Davė patarimų kaip prižiūrėt odą ir nagus. Parinko tinkamas priemones pedikiūrui, kad optimaliausiai sutvarkyti odą todėl rūgšties nenaudojo. Manau grįžti ir kitam tvarkymui :)